Теми рефератів:

Місце для реклами

...

Реклама

Реферат Формування спортивного бренду міста Суми>Моніторинг бренду та оцінка ефективності. Розробка процедур та вимог до збереження, розвитку та моніторингу бренду також дуже важлива частина стратегії розвитку бренду, за допомогою якої визначається, як надалі якщо забезпечуватися відповідність дій відповідальних за створення бренду духу цьому бренду.


№ ЗадачаЧасПитання0Вступ3 хвВиклад цілі дослідження, правила відповідей у інтерв ю Знайомство: як Ваша ім я? Чим займаєтесь? Чи є у Вас діти? Скільки їм років? Розкажіть чим Ваша дитина полюбляє займатись у вільний годину, чим захоплюється?1Зайняття дитини футболом15 хв1.1 Розкажіть із якого моменту Ваша дитина вирішила займатись футболом? 1.2 Це був його ініціатива чи Ваша? 1.3 Де займається? 1.4 як відбувався вибір де займатися?2Визначення ставлення до ФЦ «Барса» 30 мин2.1 Після того як дитина почала займатися в «Барсі», чи змінилося щось в ній? 2.2 Чи змінилося ставлення однокласників до нього? 2.3 Коли він взагалі розповідає про заняття у ФЦ «Барса», подобається, не подобається? 2.4 Коли каже про ставлення тренерів? 2.5 Чи є якісь традиції в ФЦ? 2.6 Чи багато у Вас знайомих, діти які займаються в «Барсі»? 2.7 Які вони враження? 2.8 Уявіть собі, що в Сумах відкрився новий сучасний футбольний центр. Ві б задумалися про перехід туди? 2.9 Якщо так, то, на що б звернули в першу чергу? Якщо ані, то чому?3Завершення5 мин3.1 Подяка протягом години. 3.2 Матеріальна винагорода.0Вступ3 хвВиклад цілі дослідження, правила відповідей у інтерв ю Знайомство: як Ваша ім я? Чим займаєтесь?1Про спонсорство15 хв1. Давно Ві у числі спонсорів? 2. Розкажіть докладніше із якого моменту почалася Ваша діяльність у ролі спонсора? 3. Спонсорством які діяльностей (галузей) Ві безпосередньо займалися (-єтесь)? 4. На що Ві, як спонсор звертаєте у першу чергу увагу при спонсоруванні того чи іншого проекту?2Про спортивне спонсорство 30 мин1. як Ві відноситеся до спонсорства у галузі спорту? 2. Чи приймали Ві доля в якомусь спонсорстві спортивних проектів? 3. Коли у спорті є найбільш привабливим для спонсора?3Про спонсорство ФЦ «Барса»3 хв1. як Ві відноситеся до такого проекту, як ФЦ «Барса»? 2. як по Вашому, котрі позитивні моменти може принести даний про єкт для сумчан взагалі? (соціальні, економічні) 3. Коли на вашу думку, у цьому проекті є привабливим для спонсорів? 4. Чого, можливо, даному ФЦ не хватає для спонсорства? Висновки


У даній роботі було б обгрунтовано важливість перспективної на сьогоднішній день технології територіального брендингу, розкрито поняття бренду, розглянуто технології розробки бренду. А також розглянули основні заподіяння, котрі ставила б перед собою дана робота.

А, щоб створити якісний бренд потрібно, крім години, зусиль, й капіталу, талант. Можна відзначити, що індивідуальності бренду можна досягти при створенні фірмового стилю, що є одним із ключових аспектів брендингу.

Створений бренд вимагає до собі дбайливого й чуйного ставлення.


Додаток 1


Про створення обласного комунального заставі Сумської обласної заради «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа »Футбольний центр «Барса»

З метою розвитку футболу в області, залучення більшої кількості дітей та молоді до здорового способу життя, зайняти фізичною культурою й спортом, відповідно в Україну «Про фізичну культуру й спорт», розглянувши пропозиції Сумської обласної державної адміністрації, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:

1. Утворити обласний комунальний заклад Сумської обласної заради «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа »Футбольний центр «Барса».

. Уповноважити управління майном обласної заради розробити та затвердити статут комунального заставі Сумської обласної заради «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа »Футбольний центр «Барса».

. Призначити Твердоуса Анатолія Семеновича на посаду директора обласного комунального заставі Сумської обласної заради «Сумська обласна дитячо-юнацька спортив...
Назад | Сторінка 27 з 28 | Вперед

Схожі реферати:


  • Реферат на тему: Управління брендом
  • Реферат на тему: Технології створення і просування бренду як різновид pr
  • Реферат на тему: Дослідження спортивного бренду ФЦ "Барса"
  • Реферат на тему: Фінансова цінність бренду в умовах сучасної економіки
  • Реферат на тему: Бренд і його роль у маркетингу послуг