Теми рефератів:

Місце для реклами

...

Реклама

Реферат Розвиток іпотечного житлового кредитування в сучасних умовахСОДЕРЖАНИЕ
ЗАПРОВАДЖЕННЯ…………………………………………………………… Глава 1. Теоретичні аспекти іпотечного кредитування……….. 1.1.Понятие іпотеки і іпотечного кредитування………………… 1.2.Объекты і суб'єкти іпотечного кредитування…………………… Глава 2. Розвиток іпотечного житлового кредитування у сучасних умовах………………………………………………………………………. 2.1.Особенности іпотечного кредитування у Російської Федерації….. 2.2.Проблемы іпотечного житлового кредитування у Росії………… Глава 3. Зарубіжний досвід іпотечного кредитування ЗАКЛЮЧЕНИЕ ………………………………………………………. СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ…………………………………………….
ЗАПРОВАДЖЕННЯ
У світовій фінансової практиці іпотечне кредитування одержало стала вельми поширеною. У країнах із розвиненою ринковою економікою й участі високий рівень організації банківської системи склалися цілі системи іпотечного кредитування, представлені різними економічними суб'єктами – банками; агентствами про торгівлю нерухомістю; кредитними інститутами, здійснюють кредитування під заставу нерухомості; страхові компанії; кредитними агентствами, які надають інформацію про кредитоспроможності клієнтів; компаніями, що спеціалізуються на вилучення закладеного майна у разі неплатежу на позичку. Перехід російської економіки на ринковий шлях розвитку передбачає вдосконалення банківської системи, що має бути адекватна потребам ринкового господарства. Іпотечне кредитування одна із перспективних напрямів розвитку банківського кредитування, оскільки іпотека є найважливіший інструмент, посилюючий забезпечення кредиту. Особливого значення народних обранців має нашій країні, економіка якої, як відомо, вирізняється високою ступенем ризику та соціальної невизначеності. Заможні ж кредити, проти бланковими, є як безпечними для банків, бо за їх неповерненні банк реалізує заставу та повертає свої гроші. Отже, іпотечне кредитування має значення безпосередньо для функціонування, підвищення стабільності та ефективності банківської системи країни. Створення та розвитку іпотечного кредитування сприятиме формуванню цивілізованішою, стійкою банківської системи, яка б прийнятими у світі уявленням про роль і піднятому місці банків економічного життя країни. Отже, дослідження механізму іпотечного кредитування сьогодні, досить актуально. Адже, окрім економічної ролі, іпотечне кредитування виконує ще немалозначні соціальні функції. Метою даного курсового проекту вивчення стану іпотечного ринку Росії у сучасних умовах і розгляд перспектив його її подальшого розвитку. Відповідно до поставленої метою було висунуто такі: - визначити поняття іпотеки і субъектно-объектную структуру відносин, виявивши основні особливості іпотечного кредитування; - провести класифікацію іпотечних кредитів; - розглянути правову і економічне сутність іпотечного кредитування; - проаналізувати ринок іпотечного кредитування у Росії та зарубіжної практиці; Об'єктом дослідження курсового проекту є ринок іпотечного кредитування у Росії. Теоретичною основі дипломної роботи послужили дослідження провідних вітчизняних і зарубіжних спеціалістів у галузі іпотечного кредитування. Як інформаційної бази щодо дослідження використані аналітичні огляди Держкомстату і соціологічні дані; законодавчі і нормативні акти Російської Федерації, і навіть статті провідних економічних журналів і газет; інформаційні ресурси Інтернету.
Глава 1. Теоретичні аспекти іпотечного кредитування Поняття іпотеки і іпотечного кредитування
Іпотека увійшла у життя нещодавно, але занадто вже стрімко. Ще десяток років тому поняття «іпотека» було знайоме тільки фахівцям, а сьогодні послугами іпотечного кредитування вже скористалися сотні тисяч росіян. Ще більше ніж наші співгромадян бажають отримати іпотечний кредит, що ж дуже переконливо засвідчує значне зростання звернень громадян, у банки по кредит для придбання житла. Отже, що таке «іпотека»? Відповідно до визначення, Букато У. І., іпотека – це форма застави, коли він позичальник зберігає у себе володіння право власності на який закладається об'єкт. На думку Довдиенко І.В., «іпотека» – це здавання під заставу землі чи іншого нерухомого майна для одержання грошової позички – іпотечного кредиту (кредиту під заставну). На думку Лаврушина Про. І., іпотека - це з способів забезпечення зобов'язання нерухомим майном, у якому заставоутримувач проти неї у разі невиконання заставником зобов'язання отримати задоволення з допомогою заставлену нерухомість. За договором заставу нерухомого майна (договору про іпотеку) один бік - заставоутримувач, є...Сторінка 1 з 10 | Вперед

Схожі реферати:


  • Реферат на тему: Іпотека 7
  • Реферат на тему: Іпотека та іпотечний кредит у Росії
  • Реферат на тему: Проблеми та перспективи розвитку іпотечного кредитування 2
  • Реферат на тему: Іпотечне кредитування 2 лютого
  • Реферат на тему: Іпотечне кредитування в місті Мурманську