Теми рефератів:

Місце для реклами

...

Реклама

Реферат Розширення виробництва хліба5 числа кожного місяці (1 кожного місяця)
-
до 15 числа кожного місяці (1 кожного місяця)
-
до 15 числа кожного місяці (1 кожного місяця) Незавершене виробництво 2 - - - - Готовая продукція (періодичність відвантаження) 3 Принаймні надходження замовлення Принаймні надходження замовлення Принаймні надходження замовлення Принаймні надходження замовлення Дебіторська заборгованість 4 - - - - Розрахунок з праці 5 1 кожного місяця 1 кожного місяця 1 кожного місяця 1 кожного місяця Розрахунок з бюджетами і позабюджетними фондами 6 1 кожного місяця (до 25 числа) 1 кожного місяця (до 25 числа) 1 кожного місяця (до 25 числа) 1 кожного місяця (до 25 числа)
Хлібокомбінат ВРП НОД-3 здійснює продаж хліба «Залізничний» оптом і продажі вроздріб. У роздріб хліб реалізується через мережу власних магазинів і кіосків з продажу хлібобулочні вироби за негайний розрахунок готівкою. Оптом хліб набувають ПП, організації, столові, лікарні та інших. Їх передбачена передоплата у вигляді 50%, що має бути оплачена протягом 7 днів із дня надходження замовлення купівля хліба. Друга частина суми сплачується не6посредственно щодня відвантаження товару, хоча, можливо перенесення платежу на 2-3 дня (лише постійних клієнтів).
З іншого боку, для підприємства формуються товарно-матеріальні запаси. Запасают борошно 1 сорти, і навіть необхідну сировину: дріжджі, сіль, цукор, олійні продукти та т.д. Розмір товарно-матеріальних запасів становить 10% від обсягу виробництва хліба на пов'язаному зі звітним періоді. Хлібокомбінат закуповує сировину (борошно, дріжджі тощо.) регулярно (2 рази на місяць) у постійних постачальників. У цьому розрахунок із постачальниками відбувається негайно. Або гроші перераховуються на розрахунковий рахунок, або відбувається негайний розрахунок за готівкові кошти.
2.1. РЕЗЮМЕ Курганський Хлібокомбінат ВРП НОД-3 є структурної одиницею без права утворення юридичної особи, які входять у склад ДП «Курганський відділ робочого постачання Южно-Уральской залізниці ( ОРС НОД-3 )» і керується Статутом ДП «Курганський відділ робочого постачання Южно-Уральской залізниці ( ОРС НОД-3 )». Хлібокомбінат діє принципах господарського розрахунку самофінансування. Местоположения підприємства: 640007, р. Курган, вул. Некрасова 9б , ІПН 4501013784. Майно Хлебокомбината становлять основні фонди й його оборотні кошти, і навіть інші цінності, що віддзеркалюються в балансовою звітності Хлебокомбината . Площа, зайнята Хлебокомбинатом , дорівнює 0,8277 га. Предметом діяльності Хлебокомбината є виробництво хлібобулочних і кондитерських виробів на відповідність до заявками, які надійшли з торговельну мережу і договорами, ув'язненими із дозволу начальника ДП «Курганський відділ робочого постачання Южно-Уральской залізниці ( ОРС НОД-3 )», з споживачами. Постачання підприємств громадського харчування і торгівлі товарами, обмінні операції з торгівлі на межах Южно-Уральской залізниці, організація закупа саме ті товарів, збір із підприємств громадського харчування торгівлі тари, склопосуду від населення Криму і відправка її споживачам. Основний показник фінансових результатів господарську діяльність Хлебокомбината є прибуток, з якої формуються фонди. З часу підстави значно збільшився і штат працівників підприємства - 119 людина, проти 32-мя на даний момент підстави. Організаційна структура Хлебокомбината представленій у розділі «Опис підприємства». До труднощів, що з діяльністю хлібокомбінату ВРП НОД-3 ставляться: загальний знос виробничого устаткування становить близько 83%; постійне зростання кількості конкурентів істотно (переважно зростання на особі міні-пекарень); присутність на не легальної продукції, яка подається як продукція хлібокомбінату ВРП НОД-3 ; постійне зростання вартості сировини для продукції, і навіть палива й електроенергії; низька рентабельність продукції хлібокомбінату; нестабільність законодавства у галузі оподаткування нафтопереробки і ведення бухгалтерського обліку. Також чимало важливий чинник, впливає на фінансові успіхи хлібокомбінату ВРП НОД-3 , є постійна ...Назад | Сторінка 2 з 26 | Вперед

Схожі реферати:


  • Реферат на тему: Місячний календар
  • Реферат на тему: Бухгалтерський облік на підприємстві ТОВ Алтайські Зорі
  • Реферат на тему: Сонячні и місячні затемнення Рух Сонця и Місяця 2
  • Реферат на тему: Храм Місяця
  • Реферат на тему: Сарос