Теми рефератів:

Місце для реклами

...

Реклама

Реферат Шпаргалки з Фінансів і кредитуЭКЗАМЕНАЦИОННЫЙ БИЛЕТ21 Форми інвестицій та інвестиційної діяльності. Форми інвестицій різняться залежно від характеру інвестиційних об'єктів та певного типу вкладених коштів. Основні форми інвестицій – це інвестиції реальні і портфельні. Реальні інвестиції полягають у тому, щоб вкладати фінансові активи в довгострокові проекти, наприклад, в виробничі кошти (або споживчі предмети. Найчастіше цій формі інвестицій вимагає досить солідних фінансових активів, і тоді доводиться вдаватися по допомогу позикових чи кредитних коштів. І тут позичальник стає співінвестором і займається реальним інвестуванням. Портфельные інвестиції припускають формування сукупності проектів, об'єднаних єдиної управлінської діяльністю. Оптимальний інвестиційний портфель – це такі проекти, які разом дають інвестору максимально вигідні і комфортні умови реалізації своєї діяльності. Інакше висловлюючись, отримати дохід за мінімальної рівні припустимого ризику. Управління у разі має здійснювати аж досвідченими фахівцями, інакше цій формі інвестицій може бути крахом навіть найбільш стабільної компанії. Також розрізняють таких форм інвестицій як фінансові на інвестиції та нематеріальні інтелектуальні інвестиції. Фінансові інвестиції здійснюються шляхом вкладення засобів у фінансове майно. Це може бути, наприклад, акції, цінні папери або боргові права інших фірм і. Ця форма інвестицій дозволяє інвестору отримати певний рівень контролю та впливу інше підприємство чи фірму, розвинути інфраструктуру, і розширити власні можливості на регіональному та інших ринках. Також використовується таку форму інвестицій як інтелектуальні нематеріальні вкладення. Це купівля ліцензій і патентів, і навіть видатки переквалифицирование і на підвищення кваліфікації співробітників. Також у межах цієї форми інвестицій окремо виділяють інвестиції в наукові дослідження та розробку інноваційних проектів. Попри велику рівень ризику, це інвестування дає, зазвичай, досить високі дивіденди. Також розрізняють короткострокову і тривалу форми інвестицій. Короткострокові інвестиції існують для запуску у обіг і отримання від вкладень тимчасово вільних фінансових активів. Довгострокове розраховане на комплексне управління кілька проектів це й, зазвичай, передбачає формування портфеля інвестицій.
Доходи й витрати бюджетів. Доходи бюджету - це кошти, які у безоплатному і безвозвратном порядку до відповідність законодавством у розпорядження органів структурі державної влади відповідного рівня. Дохідна частина бюджету становлять: податкові (федеральні, регіональні і місцеві податки та збори, штрафи та пені), неподаткові, безплатні перерахування, і навіть осторонь враховуються доходи цільових бюджетних фондів. Витрати бюджету - кошти, щоб їх на фінансове забезпечення завдань та зняття функцій держави й місцевого самоврядування. Форми витрат бюджетів: асигнування утримання бюджетних установ; оплата за державними (муніципальним) контрактами; трансферти населенню; асигнування за проведення повноважень, переданих інші рівні влади й на компенсацію додаткових витрат, виникаючих через рішень вищих органів влади; бюджетні кредити юридичних осіб; субвенції та субсидії, юридичним і фізичних осіб; інвестиції в статутні капітали юридичних; бюджетні позички, дотації, субвенції та субсидії бюджетам інших рівнів, позабюджетним фондам; кредити іноземним державам; вартість обслуговування може й погашення боргових зобов'язань.
Методи фінансового планування для підприємства Нормативний метод Сутність нормативного методу планування фінансові показники у тому, що у основі заздалегідь встановлених доз і техніко-економічних нормативів розраховується потреба господарюючого суб'єкту у ресурсах й у джерелах. Такими нормативами є ставки податків, ставки тарифних внесків і зборів, норми амортизаційних відрахувань, нормативи потреби у оборотних коштах та інших. У фінансовому плануванні застосовується цілу систему і нормативів, що включає: v Федеральні нормативи; v Республиканские (крайові, обласні, автономних утворень) нормативи; v Місцеві нормативи; v Галузеві нормативи; v Нормативи господарюючого суб'єкту. Расчётно-аналитический метод Сутність расчётно-аналитического методу планування фінансові показники у тому, що у основі аналізу досягнутої величини фінансового показника, прийнятого за базу, і індексів його в плановому періоді розраховується планова величина цей показник. Він планування широко застосовується у тому випадку, коли відсутні техніко-економічні нормативи...Сторінка 1 з 10 | Вперед

Схожі реферати:


  • Реферат на тему: Необхідність залучення іноземних інвестицій в російську економіку
  • Реферат на тему: Фінансові інвестиції підприємства 2
  • Реферат на тему: Економічна сутність інвестицій та та інвестиційних проектів
  • Реферат на тему: Поняття, зміст і форми інвестицій
  • Реферат на тему: по інвестиціям